Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myślę, iż większość piszących posty to członkowie rodzin policjantów. Wykroczenia należy rozliczać, lecz Ci Panowie przesadzają. Miałem wątpliwą przyjemność spotkać tych policjantów, są wyjątkowo złośliwi. Bardzo się zdenerwowali gdy im zwróciłem uwagę na fakt, że pisze się inaczej a do szkoły to chyba mieli pod górkę. Żałosne typy, pasuje powiedzonko " nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera", nieprawdaż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też miałem do czynienia z tymi matołami. Zatrzymali mnie bo nie miałem zapiętych pasów. Zapytałęm się, dlaczego też nie mają, zapienił się jeden z drugim. Chciałem wzywać policję i odpuścili. A szkoda, ja bym zapłacił i oni też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać Panowie Policjanci ,przez takiego ch*ja musiałem się serwować ucieczką do rowu bo wyprzedzał na trzeciego (i to w tym rejonie). Powinien jeszcze zrobić parę rund wokół radiowozu (metoda straży miejskiej z Gdańska)bo widać,że nie dotarło do niego przez ucho ,to może przez nogi ?.Jeszcze "bohater podaje personalia do opublicznienia i skarży się do pożal się Boże dziennikarzyny Dziennika Wschodniego. Ten zamiast wysłuchać go i dać mu kopa pod j*ja to jeszcze go tu bierze w obronę.Jak Wam taki kiedyś wjedzie na przednie lampy z prędkością 160 km/h to nie bedziecie mieli szans na zmianę zdania.....palanteria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mark napisał:
Myślę, iż większość piszących posty to członkowie rodzin policjantów. Wykroczenia należy rozliczać, lecz Ci Panowie przesadzają. Miałem wątpliwą przyjemność spotkać tych policjantów, są wyjątkowo złośliwi. Bardzo się zdenerwowali gdy im zwróciłem uwagę na fakt, że pisze się inaczej a do szkoły to chyba mieli pod górkę. Żałosne typy, pasuje powiedzonko " nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera", nieprawdaż...
I WLASNIE WIDAC JAK>KULTURA> Z CIEBIE WYCHODZI NIC DODAC NIC UJAC......powiedzonkami sypiesz a sloma z butow wychodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[typowo polska mentalność... Z jednej strony chcemy żyć w praworządnym państwie, a z drugiej ubolewamy nad tymi, którtzy łamią przepisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Też miałem do czynienia z tymi matołami. Zatrzymali mnie bo nie miałem zapiętych pasów. Zapytałęm się, dlaczego też nie mają, zapienił się jeden z drugim. Chciałem wzywać policję i odpuścili. A szkoda, ja bym zapłacił i oni też.
POWINIENEŚ PIERWSZE ZAROBIĆ ZE DWIE PAŁY NA PLECY A POTEM WYJAŚNIENIE ,ŻE POLICJANTA NA SŁUŻBIE PASY NIE OBOWIĄZUJĄ-ty gamoniu "ZAPYTAŁ(Ę)M"-ZDANIA SKLECIĆ NIE POTRAFISZ A CHCESZ POUCZAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioto tutaj nie chodzi o predkośc, przyznał sie ze zawinił i mandat dostał. Chodzi matole o pękniętą lampę i zabrany dowód. Chyba nie powiesz mi, ze jest to normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośćik napisał:
widzę, że co komentarz to coraz mądrzejsi...a uważam, że szef rzeczoznawców Okręgowego Związku Działalności Gospodarczej Polskiego Związku Motorowego w Lublinie niech pilnuje swoich ludzi i ich fachowości a nie policjantów...taka nowa moda w naszej Polsce, każdy jest mądrzejszy niż Policja...zawsze można odmówić przyjęcia mandatu....
Chłopcze, rzeczoznawcą nie zostaje się o tak sobie. A policjantem może zostać każdy chłoptaś lub lala, po maturze - nawet po technikum rolniczym, gastronomicznym albo jakiejś wieczorówce... i po policyjnej szkółce....(na pewno nie wyższej). Ktoś powinien kontrolować fachowość oceny stanu technicznego pojazdu wykonywaną przez tych panów -a oni ponosić wszelkie koszty błędnych, albo tylko złośliwych "ekspertyz"!!! A wtedy uśmiech spod daszka może być i dla nich gorzki. Oczywiście niech łapią śmigantów... tych mi nie żal!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KOLKA~ napisał:
POWINIENEŚ PIERWSZE ZAROBIĆ ZE DWIE PAŁY NA PLECY A POTEM WYJAŚNIENIE ,ŻE POLICJANTA NA SŁUŻBIE PASY NIE OBOWIĄZUJĄ-ty gamoniu "ZAPYTAŁ(Ę)M"-ZDANIA SKLECIĆ NIE POTRAFISZ A CHCESZ POUCZAĆ.
Idioto pasów nie zapina jak przewozi przestępce w radiowozie kretynie. W innym wypadku stosuję się do przepisów jak inny matole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Też miałem do czynienia z tymi matołami. Zatrzymali mnie bo nie miałem zapiętych pasów. Zapytałęm się, dlaczego też nie mają, zapienił się jeden z drugim. Chciałem wzywać policję i odpuścili. A szkoda, ja bym zapłacił i oni też.
O SOBIE MOWISZ......MATOLE???????? JESTES TAKI SAM PALANT JAK TEN POZAL SIE BOZE>MISZCZ KIEROWNICY>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też miałem możliwość spotkania się z załogą tej "cegiełki" , ci którzy biorą ich w obronę niestety pewnie nie spotkali się z nimi na trasie. Panowie się dowartościowują szukając dziury w całym . Oczywiście jestem przeciw wyprzedzaniu na ciągłej -- ale kto się z nimi nie spotkał nie powinien sie wypowiadać . Nie da się ich porównać z innymi Policjantami jakich w życiu kilku spotkałem (może było ich za mało bo ja wiem- mam prawo jazdy ponad 20 lat i kilka razy Policja mnie kontrolowała). Panowie po prostu są złośliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matol napisał:
O SOBIE MOWISZ......MATOLE???????? JESTES TAKI SAM PALANT JAK TEN POZAL SIE BOZE>MISZCZ KIEROWNICY>
Tatuś policjant, synio gamoń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
I WLASNIE WIDAC JAK>KULTURA> Z CIEBIE WYCHODZI NIC DODAC NIC UJAC......powiedzonkami sypiesz a sloma z butow wychodzi
MASZ ANDRZEJU RACJĘ ,BRAK WYOBRAŹNI ,SZPANERSTWO PROWADZI DO TRAGEDII.JESZCZE JAK SIĘ TAKI SAM ZABIJE TO" PIES MU ........" ALE JAK PRZEZ TAKICH BEZMÓZGOWCÓW GINĄ NIEWINNI LUDZIE?.ZOBACZ CHOCIAŻBY TEN PALANT ON NICZEGO NIE ROZUMIE....PODAJE SWOJE PERSONALIA,ROBI Z SIEBIE BOHATERA I OCZEKUJE SPOŁECZNEGO WSPARCIA W UCZYNIENIU GO MĘCZENNIKIEM.dO CZEGO TO DOCHODZI ? MIAŁ PRAWO NIE PRZYJĄĆ MANDATU SKORO SIĘ NIE GODZIŁ Z OPINIĄ POLICJANTÓW ...ALE TAKIM BOHATEREM TO JUŻ NIE BYŁ BO SĄD MÓGŁ MU PODWOIĆ STAWKĘ.....POLECIAŁ DO ŻĄDNEGO SENSACJI DZIENNIKARZYNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Idioto pasów nie zapina jak przewozi przestępce w radiowozie kretynie. W innym wypadku stosuję się do przepisów jak inny matole.
I tu chyba nie wiesz co mówisz. W żadnym pojeździe uprzywilejowanym nie ma obowiązku zapinania pasów a wręcz przeciwnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KOLKA~ napisał:
MASZ ANDRZEJU RACJĘ ,BRAK WYOBRAŹNI ,SZPANERSTWO PROWADZI DO TRAGEDII.JESZCZE JAK SIĘ TAKI SAM ZABIJE TO" PIES MU ........" ALE JAK PRZEZ TAKICH BEZMÓZGOWCÓW GINĄ NIEWINNI LUDZIE?.ZOBACZ CHOCIAŻBY TEN PALANT ON NICZEGO NIE ROZUMIE....PODAJE SWOJE PERSONALIA,ROBI Z SIEBIE BOHATERA I OCZEKUJE SPOŁECZNEGO WSPARCIA W UCZYNIENIU GO MĘCZENNIKIEM.dO CZEGO TO DOCHODZI ? MIAŁ PRAWO NIE PRZYJĄĆ MANDATU SKORO SIĘ NIE GODZIŁ Z OPINIĄ POLICJANTÓW ...ALE TAKIM BOHATEREM TO JUŻ NIE BYŁ BO SĄD MÓGŁ MU PODWOIĆ STAWKĘ.....POLECIAŁ DO ŻĄDNEGO SENSACJI DZIENNIKARZYNY.
Nie krzycz matole!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smd napisał:
Dziwię się pobłażliwości Policji. Tego pirata drogowego, który tylko "śpieszył się na spotkanie" i który "TYLKO (sic!) trochę przycisnął" powinno się skuć kajdankami i zamknąć w odosobnieniu, np. za stwarzanie REALNEGO zagrożenia życia i zdrowia innych użytkowników drogi, lub z innego paragrafu, ale na pewno należy tego PIRATA izolować. On tylko się śpieszył na spotkanie... BRAWO POLICJA! Brawo DW, że pokazujecie jak idiotyczne zarzuty stawia się Policji.
Mało tego, powinni go powiesić na miejscu! A my wierni Policji i braciom Kaczyńskim powinniśmy utworzyć coś na kształt ORMO"drogowego" i donosić o wszystkich przypadkach łamania prawa przez kierowców i rowerzystów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co tu się dziwić to polska jest a gdzie jest smrud brud i ubustwo? no w polsce a ze panowie policjanci chcązmienic świat na leprze swoim podłym zachowaniem... ja się nie dziwie ze młodzierz chce ich ..... popieram naszą młodzierz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fot napisał:
I tu chyba nie wiesz co mówisz. W żadnym pojeździe uprzywilejowanym nie ma obowiązku zapinania pasów a wręcz przeciwnie...
Z obowiązku tego zwolnione są np. osoby mające orzeczenie lekarskie o przeciwwskazaniu do używania pasów, kobiety o widocznej ciąży, kierowca taksówki osobowej w trakcie jazdy z pasażerem, policjant podczas przewożenia osoby (osó zatrzymanej. I to działa bo u mnie wymiękli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Pewnie policja zrobiła ci kuku ,co ??? He,he,he ... Pełno takich na ulicach miszczów prostej,jak ty !!! Kolego ja tylko zwalczam deb***izm na drogach !!!
Krzesimir ty to chyba jesteś skrzywdzony pederasta skoro wypisujesz takie bzdury i to nie pierwszy raz.Daj sobie w krok i nie dotykaj klawiatury kompa wez lepiej w dłonie szlauf albo swój alko czyjś inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guru napisał:
Ludzie co tu się dziwić to polska jest a gdzie jest smrud brud i ubustwo? no w polsce a ze panowie policjanci chcązmienic świat na leprze swoim podłym zachowaniem... ja się nie dziwie ze młodzierz chce ich ..... popieram naszą młodzierz
A ORTOGRAFII NIE UCZYLI W SZKOLE??????? UCZ SIE CZLOWIEKU UCZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...